Yer Balonu Fiyatları ve Üretimi

2 metreden 12 metreye kadar her  istediğiniz boyutlarda yer balonunu sizin için tasarlıyor, hedef kitlenize daha  basit ve daha etkili yollardan ulaşmanızı sağlıyoruz.Etkili reklamcılığın temellerinden  biri de  kısa  zamanda dikkat çekmektir.Etkili reklamcılığın temellerinden  bir tanesi de  kısa  sürede dikkat çekmektir.Gecenin karanlık sularında  dahi  bildiri yapmanıza yarayacak olan muhteşem üründür.  nedeni ise  genel  şekilde sabit kullanımlarda yer reklamları,  doğa faktörü  nedeni ile  basit bir  şekilde yıpranabilmektedir. Yer balon modelinde baskı istenildiği  süre fiyat artar  ama baskı istenmez ise fiyatta  düşme olacaktır. Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekanla alakalı  harcama  meselesinde da farklılıklar  olmakta. Organizasyonlarınızda  ya da açılışlarınızda dikkat çekmek istiyorsanız, kaliteli malzemelerden ürettiğimiz,  nebati koşullara dayanıklı yer balonlarımızı tercih edebilir, reklamınızı  azami  şekilde yapabilirsiniz. Ebadına ve tasarımına karar verin, size en  uygun yer balonlarını hazırlayalım.

Firmanıza  özel yer  bildirme  ürünlerinin gücünden siz de faydalanın. Bu eğlenceli araçlar  bütün  kişilerin dikkatini çekerek etkili  reklam için yararlı olacaktır.

Yer balonu üzerine yazılacak  ova ile  piyasaya yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Daha  aşırı müşteriye ulaşıp gelirleri artırmak, her firmanın  esas amaçlarından biridir. ilk  şekilde ölçüler  talep edildikten sonra fiyatlandırma  yapılıyor.  bununla beraber bu yer balonlarını  sadece gündüz değil gece de kullanabilirsiniz. Firmanızın tanıtımını yapmak  arzuladığınız her organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını kullanabilir,  şahısların  beğenisini çekebilir ve  müşteri sayınızı artırabilirsiniz.