Yer Balonu Fiyatları ve Üretimi

2 metreden 12 metreye kadar her  arzuladığınız boyutlarda yer balonunu sizin için tasarlıyor, hedef kitlenize daha  pratik ve daha etkili yollardan ulaşmanızı sağlıyoruz.Etkili reklamcılığın temellerinden  biri de  kısa  sürede dikkat çekmektir.Etkili reklamcılığın temellerinden  birisi de  az  sürede dikkat çekmektir.Gecenin karanlık sularında  dahi  bildiri yapmanıza yarayacak olan muhteşem üründür.  sebebiyse  genel  olarak sabit kullanımlarda yer reklamları,  tabiat faktörü  sebebi ile  pratik bir  şekilde yıpranabilmektedir. Yer balon modelinde baskı istenildiği  süre fiyat artar  ama baskı istenmez ise fiyatta  azalma olacaktır. Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekanla alakalı  harcama  konusunda da farklılıklar  olmakta. Organizasyonlarınızda  veya açılışlarınızda dikkat çekmek istiyorsanız, kaliteli malzemelerden ürettiğimiz,  organik koşullara dayanıklı yer balonlarımızı tercih edebilir, reklamınızı  en iyi  biçimde yapabilirsiniz. Ebadına ve tasarımına karar verin, size en  uygun yer balonlarını hazırlayalım.

Firmanıza  özel yer  bildirme  yapımlarının gücünden siz de faydalanın. Bu eğlenceli araçlar  bütün  şahısların dikkatini çekerek etkili  bildirme için yararlı olacaktır.

Yer balonu üzerine yazılacak  yazı ile  piyasaya yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Daha  çok aşırı müşteriye ulaşıp gelirleri artırmak, her firmanın  esas amaçlarından biridir. ilk  olarak ölçüler  ilgi edildikten sonra fiyatlandırma  yapılır.  bununla birlikte bu yer balonlarını  sadece gündüz değil gece de kullanabilirsiniz. Firmanızın tanıtımını yapmak  dilediğiniz her organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını kullanabilir,  kişilerin  takdirini çekebilir ve  müşteri sayınızı artırabilirsiniz.