Yer Balonu Fiyatları ve Üretici Firmalar

2 metreden 12 metreye kadar her arzuladığınız boyutlarda yer balonunu sizin için tasarlıyor, hedef kitlenize daha pratik ve daha etkili yollardan ulaşmanızı sağlıyoruz.Etkili reklamcılığın temellerinden bir tanesi de az sürede dikkat çekmektir.Etkili reklamcılığın temellerinden birisi de kısa zamanda dikkat çekmektir.Gecenin karanlık sularında bile reklam yapmanıza yarayacak olan muhteşem üründür. çünkü umumi şekilde sabit kullanımlarda yer reklamları, doğa faktörü sebebi ile basit bir şekilde yıpranabilmektedir. Yer balon modelinde baskı istenildiği süre fiyat artar ama baskı istenmez ise fiyatta azalma olacaktır. Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekanla alakalı harcama meselesinde da farklılıklar olabilmekte.

Organizasyonlarınızda yada açılışlarınızda dikkat çekmek istiyorsanız, kaliteli malzemelerden ürettiğimiz, bitkisel koşullara dayanıklı yer balonlarımızı tercih edebilir, reklamınızı enfazla biçimde yapabilirsiniz. Ebadına ve tasarımına karar verin, size en uygun yer balonlarını hazırlayalım.

Firmanıza özel yer bildirme eserlerinin gücünden siz de faydalanın. Bu eğlenceli araçlar tüm kişilerin dikkatini çekerek etkili bildirme için yararlı olacaktır.

Yer balonu üzerine yazılacak ova ile sektöre yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Daha çok müşteriye ulaşıp gelirleri artırmak, her firmanın esas amaçlarından biridir. ilk şekilde ölçüler talep edildikten sonra fiyatlandırma yapılır. bununla birlikte bu yer balonlarını yalnızca gündüz değil gece de kullanabilirsiniz. Firmanızın tanıtımını yapmak istediğiniz her organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını kullanabilir, şahısların beğenisini çekebilir ve müşteri sayınızı artırabilirsiniz.