Yer Balonu Fiyatları ve Üretimi

2 metreden 12 metreye kadar her  arzuladığınız boyutlarda yer balonunu sizin için tasarlıyor, hedef kitlenize daha  pratik ve daha etkili yollardan ulaşmanızı sağlıyoruz.Etkili reklamcılığın temellerinden  bir tanesi de  kısa  sürede dikkat çekmektir.Etkili reklamcılığın temellerinden  birisi de  az  sürede dikkat çekmektir.Gecenin karanlık sularında  dahi  reklam yapmanıza yarayacak olan muhteşem üründür.  çünkü  genel  şekilde sabit kullanımlarda yer reklamları,  tabiat faktörü  nedeniyle  kolay bir  biçimde yıpranabilmektedir. Yer balon modelinde baskı istenildiği  zaman fiyat artar  ama baskı istenmez ise fiyatta  azalış olacaktır. Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekanla alakalı  tüketim  meselesinde da farklılıklar  olabilmekte. Organizasyonlarınızda  ve ya açılışlarınızda dikkat çekmek istiyorsanız, kaliteli malzemelerden ürettiğimiz,  bitkisel koşullara dayanıklı yer balonlarımızı tercih edebilir, reklamınızı  maksimum  şekilde yapabilirsiniz. Ebadına ve tasarımına karar verin, size en  uygun yer balonlarını hazırlayalım.

Firmanıza  özel yer  bildiri  eserlerinin gücünden siz de faydalanın. Bu eğlenceli araçlar  tüm  kişilerin dikkatini çekerek etkili  bildiri için yararlı olacaktır.

Yer balonu üzerine yazılacak  yazı ile  tüketicilere yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Daha  aşırı müşteriye ulaşıp gelirleri artırmak, her firmanın  temel amaçlarından biridir. ilk  olarak ölçüler  ilgi edildikten sonra fiyatlandırma  yapılmaktadır.  bununla birlikte bu yer balonlarını  sırf gündüz değil gece de kullanabilirsiniz. Firmanızın tanıtımını yapmak  istediğiniz her organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını kullanabilir,  şahısların  merakını çekebilir ve  müşteri sayınızı artırabilirsiniz.